Mobilūs krepšinio stovai | Stacionarūs krepšinio stovai

-26%
Įbetonuojamas krepšinio stovas B-Sport Boston 142x88cm + apsauga..
-17%
Įbetonuojamas krepšinio stovas Bilaro Fortus 136x80cm, 8mm grūdintas sti..
Nemokamas pristatymas
Įbetonuojamas krepšinio stovas Bilaro Tuscon 152x90cm, 8mm polikarbonata..
Nemokamas pristatymas
Krepšinio kamuolio gražinimo sistema..

BL65101-ZS

1-3 d.d.

Krepšinio stovo apsauga B-sport..

ZYPAD-ZS

1-3 d.d.

-25%
LIFETIME mobilus vaikiskas krepsinio stovas (1.65 - 2.29m)..

90022-ZV

2-4 d.d.

-25%
Mobilus krepšinio stovas B-Sport San Diego 127x85cm..
Nemokamas pristatymas

BL61112-ZS

1-3 d.d.

Mobilus krepšinio stovas Bilaro Denver 110x71cm..
Nemokamas pristatymas
-11%
Mobilus krepšinio stovas Street Basket Pro..

68070100-MS

1-3 d.d.

Vaikiškas krepšinio stovas Amaya Junior Eco..

68070200-MS

1-3 d.d.

Vaikiškas krepšinio stovas Basket Support 1m..

61012500-MS

1-3 d.d.

Mobilus krepšinio stovas Bilaro Orlando 136x80cm..
Nemokamas pristatymas
Rodoma 1 iki 26 iš 26 (1 Pages)

Krepšinio stovas ir jo pasirinkimas

Krepšinis jau daugybę metų yra populiauria sporto šaka visoje Lietuvoje. Ji tarsi įaugo į kraują ne tik 70,80 ar 90 kartai, bet ir jų atžaloms. Krepšinį daugumai netik įdomu stebėti, tačiau ir žaisti patiems. Grynas oras, gera mankšta ir įvairūs mėtimo į krepšį žaidimai gali praturinti net pačio didžiausio namisėdos gyvenimą. Tad jeigu negalite įsivaizduoti savo kasdienės pramogos be krepšinio arba norite papildomos veiklos su šeima ar draugais, siūlome Jums įsigyti krepšinio stovą.

Krepšinio stovai ir jų tipai 

Krepšinio stovai yra skirstomi į betonuojamus stacionarus ir mobilius (su užpildomu pagrindu):

Mobilūs krepšinio stovai yra praktiškai vienodai populiarūs lyginant su stacionariais krepšinio stovais. Mobilūs krepšinio stovai dažniau sutinkami nuosavuose kiemuose, o stacionarūs mokyklose, salėse ir vaikų žaidimų/jaunuolių aikštelėse. Nors stacionarūs stovai yra patvaresni ir pasižymi stabilumu, verta apmastyti ir mobilaus krepšinio stovo opciją, ypač jeigu planuojate keisti žaidimo vietą ir nesate tvirtai apsisprendę. Mobilus krepšinio stovas įprastai turi ratukus todėl juos lengva perstatyti į kitą norimą vietą. Rinkdamiesi mobilų krepšinio stovą, atkreipkite dėmesį į pagrindo dydį (tūrį ir skersmenį), nes didesnis pagrindas užtikrina didesnį stabilumą, ypač esant stipriam vėjui lauke.

Įbetonuojamas, arba dar kitaip stacionarus krepšinio stovas yra populiariausias, saugiausias ir kokybiškiausias pasirinkimas šiai dienai. Įbetonuojami stacionarūs krepšinio stovai užtikrina stabilumą, tvirtumą ir patvarumą. Nereikės baimintis dėl oro sąlygų, pavyzdžiui didelio vėjo, o taip pat ir to, kad jis kaip nors galėtų nuvirsti kraunant kamuolį iš viršaus. Tiesa, stacionariam įbetonuojamam krepšinio stovui turėsite numatyti tikslią vietą ir jo negalėsite perkelti iš vienos vienos į kitą. Tai yra didžiausias jų trūkumas. Taip pat stacionarių stovų kaina yra kiek didesnė ir jiems reikalingi montavimo darbai.

Krepšinio lentos pasirinkimas

Jei nusprendėte įsigyti krepšinio stovą, vienas svarbesnių jo aspektų bus lenta ir jos medžiaga. Galite rinktis iš daugybės variantų. Labiausiai paplitusios yra medinės, polikarbonato, plastiko ir grūdinto stiklo krepšinio lentos. Mediena yra vienas pigesnių variantų, tačiau greičau nusidėvi ir nėra tokia atspari vandeniui. Polikarbonatas yra lengvas, patvarus ir nebrangus, o grūdintas stiklas yra sunkus, brangus ir ilgaamžis. Grūdinto stiklo lentos turi geriausią atšokimą, yra tvirtos ir neskyla, turi visišką apsaugą nuo UV spindulių, nesilupa ir negelsta.

Krepšinio lankas ir jo pasirinkimas

Spyruokliuojantis lankas padės sumažinti kamuolio atšokimą, o tai pagerins Jūsų žaidimo kokybę. O jeigu ketinate atlikinėti „oro linijas“ ir kabintis ant lanko verta rinktis kokybiškus ir specialius PRO lankus, kurie skirti būtent kabinimuisi ant lanko ar dėjimui į krepšį.

Medžiagos naudojamos krepšinio stovų gamyboje

Kadangi pagrindiniai reikalavimai krepšinio stovams yra patvarumas, stabilumas ir tvirtumas, jų gamyboje dažniausiai yra naudojamas metalas. Jis gali atlaikyti didesnes pasitaikančias apkrovas, svorį bei ivairius smūgius. Taip pat krepšinio stovai dažniausiai padengiami specialiais milteliniais dažais ir antikorozine danga, kad stovas būtų apsaugoma nuo korozijos.


Žiūrėti visus BLOGAS

14/06/2023 165 0
Kaip tinkamai išsirinkti dviratį: dydžių išaiškinimas pagal dviračio tipą

Vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis naują dviratį, yra rėmo dydis. Nors ant dviračio galite daug ką reguliuoti, kad jis kuo geriau atitiktų jus, tai su rėmu to nepadar..

15/04/2023 437 0
Omega-3 žuvų taukai: neabejotina nauda organizmui ir smegenų veiklai bei kaip juos geriausia vartoti

Žuvų taukai (omega-3) patenka į populiariausių maisto papildų sąrašą. Tiesą sakant jie yra perkamiausi visame pasaulyje. Nuo jauniausio iki seniausio, daugumos asmenų spintelių lentynose galėtume apti..

26/07/2023 153 0
Patarimai kaip atsikratyti įkyrių nugaros skausmų be vaistų

Remiantis Amerikos fizinės terapijos asociacija, du trečdaliai JAV gyvenančių žmonių turi apatinės nugaros dalies reguliariai pasikartojančių skausmo simptomų, o tam, kad numalšinti skausmą, naudoja į..

03/04/2023 703 1
FST-7 treniruočių programa neįtikėtinai greitam raumenų masės prieaugiui

FST-7 yra koncepcija, kurią sukūrė Hany Rambod. Jiss išugdė keletą profesionalių kultūristų ir elitinių sportininkų. Yra žinoma, kad ši programa veikai greitai ir sukuria puikų anabolinį atsaką...

22/10/2022 454 0
L-Teaninas (angl. L-Theanine): geriausias natūralus papildas susikaupimui ir nerimui be pašalinių poveikių?

Teaninas yra aminorūgštis, kurią galima aptikti arbatoje ir kai kuriuose grybuose. Egzistuoja dvi šios amino rūgšties formos: L-teaninas ir D-teaninas. L-teaninas yra labiausiai paplitusi forma. Žmonė..

22/10/2022 1189 0
Kas yra kolagenas ir kuo gali būti naudingi kolageno papildai?

Kolagenas yra priskiramas baltymų rūšiai. Yra žinomi 28 kolageno tipai, iš kurių I tipo kolagenas sudaro 90% žmogaus organizme esančio kolageno. Kolagenas daugiausia sudarytas iš aminorūgščių glicino,..

04/10/2022 321 0
Sportas namuose - daug privalumų turintis būdas palaikyti puikią fizinę formą

Norint palaikyti gerą fizinę formą, nebūtina niekur eiti iš namų - tam, kad padaryti gerą treniruotę tikrai nėra būtinas abonementas sporto klube. Labai daug galima pasiekti tiesiog savo namuose - nes..

04/10/2022 2483 0
CrossFit treniruotė: 5 dienų savaitės rutina, padėsianti sustiprėti kaip reikiant

CrossFit treniruočių programų populiarumas auga neįtikėtinai sparčiai. Dar prieš kelioliką metų, dauguma atlektų rinkdavosi dažniausiai įprastas fitneso treniruočių programas, nereikalaujančias dideli..

30/09/2022 457 0
Amino rūgštys: perdėtas šių papildų populiarumas ar visgi veiksmingas pasirinkimas raumenims?

Tikriausiai kažkada pastebėjote aminorūgščių žargoną („Amino“, „amino rūgštys“ arba „Amino acids“), atspausdintų tiek ant jūsų, tiek kitų asmenų maisto papildų pakuočių. Visi yra apie jas girdėję, tač..

22/06/2022 1182 0
10 populiariausių treniruoklių apžvalga - kuris efektyviausias kardio treniruotėms?

Realybė tokia, kad galite praleisti daug mažiau laiko ir sudeginti dar daugiau kalorijų, jeigu protingai nuspręsite, kokią įrangą naudosite kardio treniruotėms. Taigi, užuot šokus į savo įprastai pasi..

15/06/2022 618 0
Angliavandenių vartojimas: 9 paprastos taisyklės metant svorį

Kad ir kokiu dideliu priešu laikote angliavandenius, tikėdamiesi sulieknėti, jie vistiek yra svarbūs, bent jau tam tikras kiekis. Nieko nelaukdami sužinokite šias taisykles ir Jūs tikrai turėsite neti..

29/06/2018 6923 2
Kreatinas – veiksmingiausias maisto papildas sportininkams?

Kreatinas – ne vienam girdėtas žodis sportuojančių tarpe. Jo vardas linksniuojamas vis dažniau, dėl savo unikalių savybių sunkumų kilnotojams, tad nieko nuostabaus - kreatinas tapo vienu iš populiaria..

MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

Galimybė atsiskaityti pristatymo arba terminale atsiėmimo metu. Galimas atsiskaitymas ir grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius iki namų durų. Avansinis ar išankstinis mokėjimas nereikalingas, sumoms iki 1000 EUR. MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

Visiems treniruokliams bei kitoms elektronikos prekėms suteikiamas nemokamas garantinis aptarnavimas Lietuvoje nuo 2 metų ir daugiau. Garantijai pasibaigus, taip pat teikiamos mokamo techninio aptarnavimo paslaugos. TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.

Turimas sporto ir laisvalaikio prekes savo arba tiekėjų esančiuose sandėliuose pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Kai kurių prekių pristatymo terminai gali skirtis. PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.