Batutai vaikams, suagusiems

Batutas 244 cm su apsauginiu tinklu ir kopetėlėmis ..

8FT-TRAMPOLINE-ZV

2-4 d.d.

Batutas 305 cm su apsauginiu tinklu ir kopėčiomis..

10FT-TRAMPOLINE-ZV

2-4 d.d.

Batutas 366 cm su apsauginiu tinklu ir kopėčiomis..

12FT-TRAMPOLINE-ZV

2-4 d.d.

Batutas 427 cm su apsauginiu tinkleliu ir kopėčiomis..

14FT-TRAMPOLINE-ZV

2-4 d.d.

Rodoma 1 iki 4 iš 4 (1 Pages)

Yra tik keli dalykai, kuriuos reikia galvoti prieš perkant batutą: jūsų kiemo dydis, kliūtys ir asmenys, kurie naudosis juo.

1. Kiemo dydis. Kiek vietos turėtumėte batutui?

Suraskite laiko savo gražaus kiemo apžiūrai. Apžvelkite, kiek turite žolės (visada geriausia, kai batutas yra pastatomas ant žolės!)? Ar yra didelių medžių ar krūmų, dėl kurių viskas gali būti sudėtinga? Ar jūsų daiktadėžės ar kiti įrankiai netrukdys ir galbūt viską reikėtų perkelti?

Jums pasisekė, kadangi daugumoje parduotuvių, įskaitant ir mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti įvairiausių dydžių ir formų batutų. Bet prieš skubant įsigyti rekomenduojame visada atlikti greitus matavimus.

Nepriekaištingas būdas išmatuoti savo kiemą.

1. Paimkite matavimo juostą ir išmatuokite tos vietos skersmenį, kurioje norėtumėte labiausiai pastatyto batuto;
2. Prie matavimo juostos krašto abiejuose galuose uždėkite batus arba kitus sunkesnius daiktus;
3. Suraskite matavimo juostos vidurio tašką, tada pakartokite ir įsitikinkite, kad padarėte „X“ formos matavimo būdą. Tai padeda įsivaizduoti, kaip batutas atrodytų jūsų turimoje erdvėje;
4. Pagaliau.. ir tai labai svarbu!! Įsitikinkite, kad vietoje nėra šlaitų, šakų, šiukšlių ir tvorų – saugi vieta jūsų vaikams visada turėtų būti numeris 1!

Saugokite mažylius! Batutų tinkleliai paprastai yra itin minkšti ir itin lankstūs, todėl gali išlinkti (paprastai iki 1 metro). Kadangi vaikai, būdami netokie atsargūs ir padūkę, dažnai metasi į tinklus. Aplink visą batutą reikia nuo pusės metro iki 1 metro laisvos vietos. Įsitikinkite, kad šioje vietoje nėra tvorų ar kitų pavojingų kliūčių!


Žiūrėti visus BLOGAS

13/04/2024 168 0
Efektyvi riebalų deginimo treniruočių programa vyrams ir moterims – pasiruoškite veiskmingai 6 savaičių rutinai

Pradėti niekam nėra lengva... Tačiau pradėti galite jau dabar su mūsų sukurta efektyvia treniruočių programa, kuri pavers Jus tikra riebalų žudymo mašina, jei tik laikysitės plano visas 6 savaites sąž..

14/06/2023 841 0
Kaip tinkamai išsirinkti dviratį: dydžių išaiškinimas pagal dviračio tipą

Vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis naują dviratį, yra rėmo dydis. Nors ant dviračio galite daug ką reguliuoti, kad jis kuo geriau atitiktų jus, tai su rėmu to nepadar..

15/04/2023 1184 0
Omega-3 žuvų taukai: neabejotina nauda organizmui ir smegenų veiklai bei kaip juos geriausia vartoti

Žuvų taukai (omega-3) patenka į populiariausių maisto papildų sąrašą. Tiesą sakant jie yra perkamiausi visame pasaulyje. Nuo jauniausio iki seniausio, daugumos asmenų spintelių lentynose galėtume apti..

05/12/2023 356 0
Didelis pakartojimų skaičius prie mažą raumenų augimui: ką sako tyrimai?

Vis dar svarstote koks pakartojimų skaičius ištiesų labiau tinka auginant raumenų masę? O gal jau žinote tai, kad 6-12 yra „aukso viduriukas“ tačiau laikui einant imate abejoti ar tai išties efektyvia..

26/07/2023 430 0
Patarimai kaip atsikratyti įkyrių nugaros skausmų be vaistų

Remiantis Amerikos fizinės terapijos asociacija, du trečdaliai JAV gyvenančių žmonių turi apatinės nugaros dalies reguliariai pasikartojančių skausmo simptomų, o tam, kad numalšinti skausmą, naudoja į..

03/04/2023 1468 2
FST-7 treniruočių programa neįtikėtinai greitam raumenų masės prieaugiui

FST-7 yra koncepcija, kurią sukūrė Hany Rambod. Jiss išugdė keletą profesionalių kultūristų ir elitinių sportininkų. Yra žinoma, kad ši programa veikai greitai ir sukuria puikų anabolinį atsaką...

22/10/2022 1304 0
L-Teaninas (angl. L-Theanine): geriausias natūralus papildas susikaupimui ir nerimui be pašalinių poveikių?

Teaninas yra aminorūgštis, kurią galima aptikti arbatoje ir kai kuriuose grybuose. Egzistuoja dvi šios amino rūgšties formos: L-teaninas ir D-teaninas. L-teaninas yra labiausiai paplitusi forma. Žmonė..

22/10/2022 1488 0
Kas yra kolagenas ir kuo gali būti naudingi kolageno papildai?

Kolagenas yra priskiramas baltymų rūšiai. Yra žinomi 28 kolageno tipai, iš kurių I tipo kolagenas sudaro 90% žmogaus organizme esančio kolageno. Kolagenas daugiausia sudarytas iš aminorūgščių glicino,..

04/10/2022 582 0
Sportas namuose - daug privalumų turintis būdas palaikyti puikią fizinę formą

Norint palaikyti gerą fizinę formą, nebūtina niekur eiti iš namų - tam, kad padaryti gerą treniruotę tikrai nėra būtinas abonementas sporto klube. Labai daug galima pasiekti tiesiog savo namuose - nes..

04/10/2022 3019 0
CrossFit treniruotė: 5 dienų savaitės rutina, padėsianti sustiprėti kaip reikiant

CrossFit treniruočių programų populiarumas auga neįtikėtinai sparčiai. Dar prieš kelioliką metų, dauguma atlektų rinkdavosi dažniausiai įprastas fitneso treniruočių programas, nereikalaujančias dideli..

30/09/2022 762 0
Amino rūgštys: perdėtas šių papildų populiarumas ar visgi veiksmingas pasirinkimas raumenims?

Tikriausiai kažkada pastebėjote aminorūgščių žargoną („Amino“, „amino rūgštys“ arba „Amino acids“), atspausdintų tiek ant jūsų, tiek kitų asmenų maisto papildų pakuočių. Visi yra apie jas girdėję, tač..

22/06/2022 1799 0
10 populiariausių treniruoklių apžvalga - kuris efektyviausias kardio treniruotėms?

Realybė tokia, kad galite praleisti daug mažiau laiko ir sudeginti dar daugiau kalorijų, jeigu protingai nuspręsite, kokią įrangą naudosite kardio treniruotėms. Taigi, užuot šokus į savo įprastai pasi..

MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

Galimybė atsiskaityti pristatymo arba terminale atsiėmimo metu. Galimas atsiskaitymas ir grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius iki namų durų. Avansinis ar išankstinis mokėjimas nereikalingas, sumoms iki 1000 EUR. MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

Visiems treniruokliams bei kitoms elektronikos prekėms suteikiamas nemokamas garantinis aptarnavimas Lietuvoje nuo 2 metų ir daugiau. Garantijai pasibaigus, taip pat teikiamos mokamo techninio aptarnavimo paslaugos. TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.

Turimas sporto ir laisvalaikio prekes savo arba tiekėjų esančiuose sandėliuose pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Kai kurių prekių pristatymo terminai gali skirtis. PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.