GABA papildai

NOW GABA 750 mg 100 veg. kaps...

NOWGAB750

1-3 d.d.

NOW GABA Powder - 170 g. (340 porcijų)..

NOWGB170

1-3 d.d.

NOW GABA 500 mg 200 veg. kaps...

NOWGAB5200

1-3 d.d.

Haya Labs GABA - 100 kaps...

HYGAB

1-3 d.d.

Rodoma 1 iki 4 iš 4 (1 Pages)

Gama aminosviesto rūgštis (GABA) yra natūraliai organizme gaminama aminorūgštis, kuri veikia kaip neurotransmiteris jūsų smegenyse. Neurotransmiteriai veikia kaip cheminiai ryšiai. GABA laikomas slopinantį poveikį turinčiu neurotransmiteriu, nes jis blokuoja arba slopina tam tikrus smegenų signalus ir sumažina nervų sistemos aktyvumą.

Kai GABA prisijungia prie jūsų smegenų baltymo, žinomo kaip GABA receptorius, jis sukelia raminamąjį poveikį. Tai gali padėti susidoroti su nerimo, streso ir baimės jausmais. Tai taip pat gali padėti išvengti traukulių.

Dėl šių savybių GABA maisto papildai pastaraisiais metais taip pat tapo populiarūs. Taip yra iš dalies todėl, kad ši aminosviesto rūgštis yra praktiškai neaptinkama jokiame valgomame maiste. Vieninteliai maisto produktai dažniausiai būna fermentuoti, kuriuose yra GABA.

Bet kaip gerai veikia šie papildai? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie galimą GABA papildų naudą.

GABA papildai: kodėl jie vartojami?

Natūralus GABA raminamasis poveikis smegenims sukėlė daugybę gerų atsiliepimų apie GABA papildų naudojimą stresui mažinti. Per didelis stresas, be kita ko, yra susijęs su prastu miegu, silpnesne imunine sistema ir didesne depresijos rizika. Štai atidžiau pažvelkime į streso poveikį jūsų kūnui.

Be to, žmonės, turintys tam tikrų sveikatos sutrikimų, gali turėti mažesnį GABA kiekį. Kai kurios iš šių sąlygų apima:

   - traukulių sutrikimai
   - judėjimo sutrikimai, pvz., Parkinsono liga
   - dėmesio deficito hiperaktyvumo sutrikimas
   - nerimas
   - panikos sutrikimas
   - nuotaikos sutrikimai, tokie kaip depresija

Kai kurie žmonės, turintys šiuos simptomus, vartoja GABA papildus, kad padėtų valdyti jų simptomus. Nors teoriškai tai gali būti prasminga, kolkas nėra daug įrodymų, kad GABA papildai galėtų padėti esant šiems simptomams, išskyrus nerimą.


Žiūrėti visus BLOGAS

13/04/2024 438 0
Efektyvi riebalų deginimo treniruočių programa vyrams ir moterims – pasiruoškite veiskmingai 6 savaičių rutinai

Pradėti niekam nėra lengva... Tačiau pradėti galite jau dabar su mūsų sukurta efektyvia treniruočių programa, kuri pavers Jus tikra riebalų žudymo mašina, jei tik laikysitės plano visas 6 savaites sąž..

14/06/2023 1436 0
Kaip tinkamai išsirinkti dviratį: dydžių išaiškinimas pagal dviračio tipą

Vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis naują dviratį, yra rėmo dydis. Nors ant dviračio galite daug ką reguliuoti, kad jis kuo geriau atitiktų jus, tai su rėmu to nepadar..

15/04/2023 1489 0
Omega-3 žuvų taukai: neabejotina nauda organizmui ir smegenų veiklai bei kaip juos geriausia vartoti

Žuvų taukai (omega-3) patenka į populiariausių maisto papildų sąrašą. Tiesą sakant jie yra perkamiausi visame pasaulyje. Nuo jauniausio iki seniausio, daugumos asmenų spintelių lentynose galėtume apti..

05/12/2023 465 0
Didelis pakartojimų skaičius prie mažą raumenų augimui: ką sako tyrimai?

Vis dar svarstote koks pakartojimų skaičius ištiesų labiau tinka auginant raumenų masę? O gal jau žinote tai, kad 6-12 yra „aukso viduriukas“ tačiau laikui einant imate abejoti ar tai išties efektyvia..

26/07/2023 548 0
Patarimai kaip atsikratyti įkyrių nugaros skausmų be vaistų

Remiantis Amerikos fizinės terapijos asociacija, du trečdaliai JAV gyvenančių žmonių turi apatinės nugaros dalies reguliariai pasikartojančių skausmo simptomų, o tam, kad numalšinti skausmą, naudoja į..

03/04/2023 1986 2
FST-7 treniruočių programa neįtikėtinai greitam raumenų masės prieaugiui

FST-7 yra koncepcija, kurią sukūrė Hany Rambod. Jiss išugdė keletą profesionalių kultūristų ir elitinių sportininkų. Yra žinoma, kad ši programa veikai greitai ir sukuria puikų anabolinį atsaką...

22/10/2022 1870 0
L-Teaninas (angl. L-Theanine): geriausias natūralus papildas susikaupimui ir nerimui be pašalinių poveikių?

Teaninas yra aminorūgštis, kurią galima aptikti arbatoje ir kai kuriuose grybuose. Egzistuoja dvi šios amino rūgšties formos: L-teaninas ir D-teaninas. L-teaninas yra labiausiai paplitusi forma. Žmonė..

22/10/2022 1648 0
Kas yra kolagenas ir kuo gali būti naudingi kolageno papildai?

Kolagenas yra priskiramas baltymų rūšiai. Yra žinomi 28 kolageno tipai, iš kurių I tipo kolagenas sudaro 90% žmogaus organizme esančio kolageno. Kolagenas daugiausia sudarytas iš aminorūgščių glicino,..

04/10/2022 683 0
Sportas namuose - daug privalumų turintis būdas palaikyti puikią fizinę formą

Norint palaikyti gerą fizinę formą, nebūtina niekur eiti iš namų - tam, kad padaryti gerą treniruotę tikrai nėra būtinas abonementas sporto klube. Labai daug galima pasiekti tiesiog savo namuose - nes..

04/10/2022 3264 0
CrossFit treniruotė: 5 dienų savaitės rutina, padėsianti sustiprėti kaip reikiant

CrossFit treniruočių programų populiarumas auga neįtikėtinai sparčiai. Dar prieš kelioliką metų, dauguma atlektų rinkdavosi dažniausiai įprastas fitneso treniruočių programas, nereikalaujančias dideli..

30/09/2022 1010 0
Amino rūgštys: perdėtas šių papildų populiarumas ar visgi veiksmingas pasirinkimas raumenims?

Tikriausiai kažkada pastebėjote aminorūgščių žargoną („Amino“, „amino rūgštys“ arba „Amino acids“), atspausdintų tiek ant jūsų, tiek kitų asmenų maisto papildų pakuočių. Visi yra apie jas girdėję, tač..

22/06/2022 2078 0
10 populiariausių treniruoklių apžvalga - kuris efektyviausias kardio treniruotėms?

Realybė tokia, kad galite praleisti daug mažiau laiko ir sudeginti dar daugiau kalorijų, jeigu protingai nuspręsite, kokią įrangą naudosite kardio treniruotėms. Taigi, užuot šokus į savo įprastai pasi..

MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

Galimybė atsiskaityti pristatymo arba terminale atsiėmimo metu. Galimas atsiskaitymas ir grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius iki namų durų. Avansinis ar išankstinis mokėjimas nereikalingas, sumoms iki 1000 EUR. MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

Visiems treniruokliams bei kitoms elektronikos prekėms suteikiamas nemokamas garantinis aptarnavimas Lietuvoje nuo 2 metų ir daugiau. Garantijai pasibaigus, taip pat teikiamos mokamo techninio aptarnavimo paslaugos. TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.

Turimas sporto ir laisvalaikio prekes savo arba tiekėjų esančiuose sandėliuose pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Kai kurių prekių pristatymo terminai gali skirtis. PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.