Apie mus

Erasportas.lt – sporto ir laisvalaikio prekių, įrangos ir maisto papildų sportininkams elektroninė parduotuvė Lietuvoje, vykdanti savo veiklą nuo 2014 metų. Mūsų misija – skatinti sveiką ir aktyvią gyvenseną, suteikiant klientui galimybę įsigyti siekiant savo tikslų: 

  • - 100% kokybiškas, originalias sporto ir aktyvaus laisvalaikio prekes, aprangą bei įrangą vienomis mažiausių kainų Lietuvoje;
  • - Tik 100% originalius, legalius, notifikuotus, tinkamus Lietuvoje ir visoje Europos sąjungoje platinti maisto papildus sportininkas, be draudžiamų medžiagų.

Mes esame atsakinga, aktvyvią ir sportišką gyvenseną mėgstanti komanda, nuolatos plečianti  savo žinias maisto papildų, treniruočių, sveikos mitybos bei sporto treniruoklių srityje. Manome, kad bet kuriai įmonei yra begalo svarbu reguliariai domėtis savo asortimentu, gilinti žinias, jį plėsti, nuolat atnaujinti, kartu stengiantis ir neatsilikti nuo naujausių technologijų bei rekomendacijų. Visa tai, padeda netik tobulėti, bet ir sėkmingai perteikti savo patirtį Jums!

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į bet kokį iškilusį klausimą, suteiks tik reikiamą informaciją tam, kad galėtumėte išsirinkti teisingai! Neretais atvejais, mūsų klientai savo nuožiūra išsirenka tam tikrus įrenginius arba maisto papildus neatitinkačius Jų poreikių, ko rezultatas – prasti rezultatai išsirinkus netinkamus maisto papildus arba lieka nusivylę kai kurios įrangos galimybėmis. Kad taip nenutiktų, esame mes, visada pasiruošę suprasti ir patenkinti Jūsų poreikius.


Asortimentas
 
Erasportas.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų, aukščiausios kokybės sporto, turizmo ir aktyvaus laisvalaikio prekių bei maisto papildų asortimentą vienomis žemiausių kainų visoje Lietuvoje. Siūlome Jums daugiau nei 20 000+ skirtingų prekių tik iš populiariausių prekinių ženklų visame pasaulyje. Kokybė – mūsų prioritetas nr. 1 Jūsų geriausio rezultato užtikrinimui.
 
Galimybės
 
Siūlome išskirtinai geras pristatymo ir apmokėjimo sąlygas Jūsų patogumui:
 
-         Įvairiausius pristatymo būdus. Naudojamės DPDLP Express ir Pašto paslaugomis. Galime pristatyti prekes netik į namus ar pašto skyrių, bet ir į DPD Pickup arba LP Express 24 siuntų savitarnų terminalus.
-         Pristatymą visoje Europoje.
-         Profesionalias konsultacijas.
-         Įvairius atsiskaitymo būdus (paypalel. bankininkystėgrynaisiais arba kortele pristatymo metu, x3 dalimis, SB lizingas, ESTO Pay Later(mokėk po 30 dienų)).
 
Garantijos
 
-         Jeigu nepatiks mūsų prekė – ją galėsite grąžinti per 30 d.d. (netaikoma išpakuotoms elektronikoms prekėms);
-         Mūsų operatyviai dirbanti komanda, turimas prekes savo sandėlyje pristatys per 1-3 darbo dienas;
-         Visiems sporto trenriuokliams ir kitoms elektronikos prekėms suteikiama gamintojo garantija;
-         100% originalios prekės ir kokybė;
-         Visi maisto papildai notifikuoti pagal Lietuvos higienos normos 
HN 119:2014 „Maisto produktų ženklinimas“ ir HN 17:2010 „Maisto papildai“ reikalavimus.
 
Įmonės veiklos istorija
 
Mūsų įmonė savo veiklą pradėjo 2014 metais, tad nėra naujokė šioje srityje. Per savo veiklos laikotarpį, atsakingi asmenys už bendravimą su klientais netik išmoko parduoti, bet ir suprasti didžiausius jų poreikius. Šios veiklos nuspręsta imtis todėl, kad tai – šios įmonės įkurėjo ir viso kolektyvo hobis. Netik sportas, bet ir viskas, kas susiję su šią veikla.

Kontaktai

IĮ „ERASPORTAS“
Įmonės kodas: 304077328
PVM mokėtojo kodas: LT100010198116

Prekių atsiėmimo punktas / biuro adresas: Laisvės g. 1, Rietavas, LT-90315 (I-V 10:30-16:00). Būtinas susisiekimas prieš atvykstant.