Garantijos ir grąžinimai

Su erasportas.lt prekių pirkimo-pardavimo taisyklėmis galite susipažinti čia.

Tam tikroms prekėms (daugiausia treniruokliams ir kitoms elektronikos prekėms) suteikiama gamintojo garantija, kurios terminai ir kitos sąlygos nurodomi tų prekių aprašymo skiltyje. Visų tipų prekėms, kurioms taikomas garantinis laikotarpis yra atliekamas Lietuvoje  (Kettler, Nordictrack, ProForm, HalleyFitness, BodySolid, BH Fitness, Toorx, Bowflex, Schwinn, Xiaomi ir kt). Sugedus prekei galite kreiptis į mus arba į atstovą Lietuvoje. Klientų gali būti prašoma atvykus meistrui garantiniu laikotarpiu – pinigų priėmimo kvitas, kurį klientai gauna iš kurjerio kai atsiskaito grynaisiais arba kortele, taip pat vieno iš trijų – bankinio išrašo, patvirtinančio, kad buvo atliktas apmokėjimas, PVM sąskaitos faktūros (prašo iš mūsų atstovas) arba išankstinės sąskaitos (ši sąskaita gaunama el. paštu iškarto po užsakymo). Jeigu nė vieno iš šių dokumentų neturima kaip įrodymo, būtinai pirmiausia kreipkitės į mus.

Garantuojame vienas žemiausių kainų visoms sporto prekėms bei maisto papildams. Orientuojame kainas į įmones, siūlančias geriausias kainas visoje Lietuvoje. Be to, dėl prekės kainos galite visada bandyti lygtis.

Garantuojame maisto papildų kokybę bei ypač geras laikymo sąlygas. Siūlome tik sertifikuotą, originalią produkciją iš patikimiausių tiekėjų . Visi maisto papildai yra sertifikuoti bei ženklinami Lietuviškomis etiketėmis, pagal Lietuvos higienos normos HN 17:2010 "Maisto papildai" (Žin., 2010, Nr. 58-2844) reikalavimus.

Nepatikusią prekę ar pesigalvoję galite grąžinti per 30 darbo dienų. Tačiau tokiu atveju prekė privalo būti nepradaryta ir neišpakuota, o klientas apmoka pristatymo išlaidas. Grąžinti negalite elektronikos prekių, išskyrus atvejus, kai prekė nepataisoma. Grąžinti prekes galite užpildę šią formą

Įmonėms išrašomos PVM sąskaitos faktūros specialiu susitarimu.

warranties