Irklavimo treniruokliai

Irklavimo treniruoklis Kingsmith RMWR1F..

WR1-MS

1-3 d.d.

-49%
Irklavimo treniruoklis KETTLER REGATTA 300..
Nemokamas pristatymas

510KTRO1030100

1-3 d.d.

Irklavimo treniruoklis NORDICTRACK RW 900 + iFit 30 dienų narystė..
Nemokamas pristatymas
Irklavimo treniruoklis TOORX ROWER ACTIVE..

510GAACTIVE

1-3 d.d.

Irklavimo treniruoklis TOORX ROWER COMPACT..

510GACOMPACT

1-3 d.d.

-25%
Profesionalus irklavimo treniruoklis Prove Rower..

PRV-CC08-MS

1-3 d.d.

-6%
IRKLAVIMO TRENIRUOKLIS TOORX ROWER-SEA..
Nemokamas pristatymas

Išparduota

Irklavimo treniruoklis KETTLER ROWER H2O..
Nemokamas pristatymas
IRKLAVIMO TRENIRUOKLIS NORDICTRACK RX 800..
Nemokamas pristatymas
-13%
Irklavimo treniruoklis Schwinn Rower..

Išparduota

Rodoma 1 iki 11 iš 11 (1 Pages)

Irklavimo treniruoklis: gera treniruotė garantuota

Norite sužinoti, ar irklavimo treniruoklis gali suteikti gerą treniruotę? Visiškai TAIP – taigi, jei dar nebandėte irklavimo treniruočių, pats laikas susipažinti su tokio tipo treniruotėmis. Jos gali būti netgi efektyvesnės nei bėgimas!

Kad ir kaip iš pradžių tai gali atrodyti bauginančiai, irklavimo treniruotės iš tikrųjų yra daug palankesnės pradedantiesiems, nei jūs manote ir jos suteikia puikią treniruotę. Nesvarbu, ar susipažįstate su ypatumais vietinėje sporto salėje, ar svarstote apie naują įrangą savo namams, skaitykite toliau ir rasite visus atsakymus apie tai.

Kas yra irklavimo treniruoklis?

Irklavimo treniruoklis padeda imituoti irkluotojo judesius. Skamba nesudėtingai, tačiau užlipus ant irklavimo treniruoklio dauguma greitai supranta, kad ši treniruotė yra begalo intensyvi.

„Irklavimo treniruoklis yra kaip Šveicariškas armijos peilis sporto salėje“, – teigia Michelle Sosa, ACE sertifikuota asmeninė trenerė, profesionali irkluotoja ir Hydrow sportininkė. Jos įvairios paskirties treniruotės apima mažo ir didelio intensyvumo sprinto intervalus, žemo intensyvumo ištvermės ugdymą, viso kūno jėgos treniruotes, pagrindines treniruotes, širdies sveikatą ir laikysenos kontrolę. Esant tokiam universalumui ir efektyvumui deginant kalorijas, irklavimo treniruokliai neveltui tapo prieinami daugeliui gyventojų, o netik profesionaliem sportininkam. Judėjimas, kuris imituojamas irkluojant, ne visada yra intuityvus, bet iš tikrųjų gana paprastas, kai jis perprpantamas.

Kokie yra irklavimo treniruoklio pranašumai?

Treniruotės su irklavimo treniruokliu yra itin intensyvios ir jo pagalba galima sudeginti daugybę kalorijų. Štai dar keletas pagrindinių savybių, kurias suteikia irklavimo treniruoklis:

     - Pagerinamas aerobinis pasirengimas. Irklavimas vos 15 minučių yra „rimta aerobinė treniruotė. Reguliarus irklavimas gali padėti padidinti jūsų ištvermę ir anaerobinę ištvermę bei pagerinti bendrą širdies ir kraujagyslių sveikatą.
     - Viso kūno treniruotė. Gaukite tai – irklavimo treniruoklis naudoja 86 procentus (!!) jūsų kūno raumenų, kaip rodo Anglijos sporto instituto atliktas tyrimas.
     - Apatinės kūno dalies būklė. Kadangi šioje treniruotėje labiausiai įtraukiami kojų raumenys, tikslingas apatinės kūno dalies kondicionavimas – jėgos ir ištvermės ugdymas – yra vienas didžiausių irklavimo treniruočių privalumų.
     - Mažesnė traumų rizika. Irklavimo treniruoklis turi mažesnę traumų riziką. Be didelės traumų rizikos galite baigti irklavimo treniruotes dideliu intensyvumu, nesudėvėdami savo sąnarių. Didesnio intensyvumo pratimai, tokie kaip pliometrija ir sprintas, kartais gali būti  per sunkus išbandymas jūsų kūnui, tačiau irklavimo treniruoklis ir dviračiai, puikiai tinka bet kokiam kūnui.
     - Geresnė laikysena. Kadangi irklavimo treniruoklis visų pirma naudoja kojų raumenis, šerdį ir nugarą, jis turi daugybę pranašumų laikysenai ir yra puikus įrankis „užpakalinei kūno grandinei aktyvuoti“. Užpakalinės grandinės įdirbimas yra labai svarbus norint subalansuoti raumenų jėgą, sumažinti traumų riziką ir padėti ištaisyti blogą laikyseną, kuri įprasta šioje sėslioje visuomenėje.
     - Tinkama treniruotė pradedantiesiems. Vienas iš papildomų irklavimo treniruočių pranašumų yra tai, kad pradedantiesiems jas lengva išbandyti. Tačiau tam, kad šios treniruotės būtų efektyvios, reiktų atlikti nemažiau 10-20 minučių.


Žiūrėti visus BLOGAS

13/04/2024 254 0
Efektyvi riebalų deginimo treniruočių programa vyrams ir moterims – pasiruoškite veiskmingai 6 savaičių rutinai

Pradėti niekam nėra lengva... Tačiau pradėti galite jau dabar su mūsų sukurta efektyvia treniruočių programa, kuri pavers Jus tikra riebalų žudymo mašina, jei tik laikysitės plano visas 6 savaites sąž..

14/06/2023 1029 0
Kaip tinkamai išsirinkti dviratį: dydžių išaiškinimas pagal dviračio tipą

Vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis naują dviratį, yra rėmo dydis. Nors ant dviračio galite daug ką reguliuoti, kad jis kuo geriau atitiktų jus, tai su rėmu to nepadar..

15/04/2023 1288 0
Omega-3 žuvų taukai: neabejotina nauda organizmui ir smegenų veiklai bei kaip juos geriausia vartoti

Žuvų taukai (omega-3) patenka į populiariausių maisto papildų sąrašą. Tiesą sakant jie yra perkamiausi visame pasaulyje. Nuo jauniausio iki seniausio, daugumos asmenų spintelių lentynose galėtume apti..

05/12/2023 386 0
Didelis pakartojimų skaičius prie mažą raumenų augimui: ką sako tyrimai?

Vis dar svarstote koks pakartojimų skaičius ištiesų labiau tinka auginant raumenų masę? O gal jau žinote tai, kad 6-12 yra „aukso viduriukas“ tačiau laikui einant imate abejoti ar tai išties efektyvia..

26/07/2023 463 0
Patarimai kaip atsikratyti įkyrių nugaros skausmų be vaistų

Remiantis Amerikos fizinės terapijos asociacija, du trečdaliai JAV gyvenančių žmonių turi apatinės nugaros dalies reguliariai pasikartojančių skausmo simptomų, o tam, kad numalšinti skausmą, naudoja į..

03/04/2023 1601 2
FST-7 treniruočių programa neįtikėtinai greitam raumenų masės prieaugiui

FST-7 yra koncepcija, kurią sukūrė Hany Rambod. Jiss išugdė keletą profesionalių kultūristų ir elitinių sportininkų. Yra žinoma, kad ši programa veikai greitai ir sukuria puikų anabolinį atsaką...

22/10/2022 1478 0
L-Teaninas (angl. L-Theanine): geriausias natūralus papildas susikaupimui ir nerimui be pašalinių poveikių?

Teaninas yra aminorūgštis, kurią galima aptikti arbatoje ir kai kuriuose grybuose. Egzistuoja dvi šios amino rūgšties formos: L-teaninas ir D-teaninas. L-teaninas yra labiausiai paplitusi forma. Žmonė..

22/10/2022 1532 0
Kas yra kolagenas ir kuo gali būti naudingi kolageno papildai?

Kolagenas yra priskiramas baltymų rūšiai. Yra žinomi 28 kolageno tipai, iš kurių I tipo kolagenas sudaro 90% žmogaus organizme esančio kolageno. Kolagenas daugiausia sudarytas iš aminorūgščių glicino,..

04/10/2022 613 0
Sportas namuose - daug privalumų turintis būdas palaikyti puikią fizinę formą

Norint palaikyti gerą fizinę formą, nebūtina niekur eiti iš namų - tam, kad padaryti gerą treniruotę tikrai nėra būtinas abonementas sporto klube. Labai daug galima pasiekti tiesiog savo namuose - nes..

04/10/2022 3095 0
CrossFit treniruotė: 5 dienų savaitės rutina, padėsianti sustiprėti kaip reikiant

CrossFit treniruočių programų populiarumas auga neįtikėtinai sparčiai. Dar prieš kelioliką metų, dauguma atlektų rinkdavosi dažniausiai įprastas fitneso treniruočių programas, nereikalaujančias dideli..

30/09/2022 845 0
Amino rūgštys: perdėtas šių papildų populiarumas ar visgi veiksmingas pasirinkimas raumenims?

Tikriausiai kažkada pastebėjote aminorūgščių žargoną („Amino“, „amino rūgštys“ arba „Amino acids“), atspausdintų tiek ant jūsų, tiek kitų asmenų maisto papildų pakuočių. Visi yra apie jas girdėję, tač..

22/06/2022 1886 0
10 populiariausių treniruoklių apžvalga - kuris efektyviausias kardio treniruotėms?

Realybė tokia, kad galite praleisti daug mažiau laiko ir sudeginti dar daugiau kalorijų, jeigu protingai nuspręsite, kokią įrangą naudosite kardio treniruotėms. Taigi, užuot šokus į savo įprastai pasi..

MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

Galimybė atsiskaityti pristatymo arba terminale atsiėmimo metu. Galimas atsiskaitymas ir grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius iki namų durų. Avansinis ar išankstinis mokėjimas nereikalingas, sumoms iki 1000 EUR. MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

Visiems treniruokliams bei kitoms elektronikos prekėms suteikiamas nemokamas garantinis aptarnavimas Lietuvoje nuo 2 metų ir daugiau. Garantijai pasibaigus, taip pat teikiamos mokamo techninio aptarnavimo paslaugos. TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.

Turimas sporto ir laisvalaikio prekes savo arba tiekėjų esančiuose sandėliuose pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Kai kurių prekių pristatymo terminai gali skirtis. PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.