-10%
 • BĖGIMO TAKELIS NORDICTRACK COMMERCIAL 1750 + IFIT
 • BĖGIMO TAKELIS NORDICTRACK COMMERCIAL 1750 + IFIT
 • BĖGIMO TAKELIS NORDICTRACK COMMERCIAL 1750 + IFIT
 • BĖGIMO TAKELIS NORDICTRACK COMMERCIAL 1750 + IFIT
 • BĖGIMO TAKELIS NORDICTRACK COMMERCIAL 1750 + IFIT
 • Spauskite ant nuotraukos, kad padidintumėte vaizdą

BĖGIMO TAKELIS NORDICTRACK COMMERCIAL 1750 + IFIT

 • Prekės kodas: 516ICNTL14122
 • Gamintojas: NordicTrack
 • Sandėlyje
 • 1799.00€
 • 1999.99€

Pristatymas kurjeriu

Gauk į namus už 29.99€ (145.00kg). Pristatymo terminas: 1-3 d.d.

Pristatymas į paštomatus negalimas

Šios prekės matmenys arba svoris viršija maksimalius leistinus.


 • Atsiskaitymas kortele arba grynais pristatymo metu

 • Galimybė mokėti 3 dalimis be pabrangimo

 • Pristatymas visoje Europoje

 • Pinigų grąžinimo garantija

 • Saugus pirkimas

Perkant šį treniruoklį turėsite galimybę net 1 metus nemokamai naudotis iFIT® narystės privalumais! Pasibaigus šiam laikotarpiui, galėsite prasitęsti narystę arba naudotis standartinėmis iFIT® funkcijomis.

Su iFIT® galite pasirinkiti Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal savo tikslus ir pomėgius. Daugiau apie iFIT® paskaityti galite čia

ATNAUJINTAS POŽIŪRIS Į NAMŲ TRENIRUOKLIUS!

 

Su NordicTrack COMMERCIAL 1750 bėgimo takeliu susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Šis treniruoklis puikus pasirinkimas norintiems namų treniruotes perkelti į aukštesnį lygį. Dėl savo savybių ir funkcionalumo NordicTrack COMMERCIAL 1750 Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

 

 • Reguliuojamas ekrano pasukimo kampas
 • Didelis bėgimui skirtas plotas
 • Runners Flex™ amortizacinė sistema
 • Patogus ir funkcionalus valdymo skydelis
 • Jutiminis ekranas 14‘‘ Full Color Touchscreen
 • Reguliuojama įkalnė ir nuokalnė -3 – 15%
 • Nelimituotas treniruočių programų skaičius
 • iFIT® treniruočių platforma 1 metams
 • Ventiliatorius AutoBreeze™
 • Space Saver™ sistema (sulenkiamas) su EasyLift™ pakėlimo funkcija

 

Funkcionalus ekranas

Itin patogus ir funkcionalus 14‘‘ Full Color Touchscreen su nelimituotu treniruočių skaičiumi. Dideli ir patogus ekranai - tai viena iš išskirtinių treniruoklio bruožų, kuriuos nuolat tobulina gamintojas. Jų tikslas, kad vartotojai jaustų malonumą sportuodami. NordicTrack COMMERCIAL 1750 ekrane galėsite stebėti visą treniruotės statistiką (bėgimo greitį, įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas), palaikyti tinkamą širdies ritmą ir naudotis iFIT® interaktyvia treniruočių platforma. Jūsų treniruotės patogumui ekranas yra pasukamas į šonų, todėl be jokio diskomforto galėsite atlikti pratimus net ir nulipus nuo bėgimo takelio.

 

Reguliuojama įkalnė

Išskirtinė įkalnė – išskirtiniai rezultatai! Dar 5 kartus daugiau sudegintų kalorijų ir galimybė treniruoti daugiau skirtingų raumenų grupių – klubų, sėdmenų ir blauzdų. Visa tai jums suteiks reguliuojama bėgimo takelio įkalnė. Vienu mygtuko paspaudimu galėsite ją reguliuoti - pakelti net iki 15 % ar nuleisti iki -3 %. Treniruotės metu puikiai atkartojamas vietovės reljefas suteiks išskirtinių įspūdžių ir potyrių, tarsi bėgtumėte/ eitumėte tikra trasa. Su iFIT® įkalnė reguliuosis automatiškai pagal pasirinktą maršruto reljefą.

Variklis ir greitis

Tyliai ir sklandžiai dirbantis, su savaiminio aušinimo technologija, galingas 3,5 CHP bėgimo takelio variklis DurX™, leidžia išvystyti 22km/h greitį ir puikiai tinka ilgesnėms distancijoms bėgti. Minimalus greitis 1km/h, greitis starto metu 2km/h, galima sumažinti iki 1km/h, mažinamo/didinimo intervalas kas 0,1km/h.

 

Papildomas komfortas

Neskaitant visų išvardintų privalumų, tokių kaip patogus ekranas, plati bėgimo juosta ar galingas variklis, dar vienas iš treniruoklio privalumų – ventiliatoriai, kurie įmontuoti treniruoklio valdymo skydelyje. Ventiliatoriai leis jums atsigaivinti ir prailginti treniruotės laiką.

NordicTrack Flex™ amortizacinė technologija sumažins apkrovą tenkančią sąnariams treniruotės metu. Esant poreikiui amortizatorius galima prislopinti, taip imituojant bėgimą keliu (kietesniu paviršiumi).

 

Patogus naudojimas namuose

Patentuota Space Saver™ sistema su EasyLift™ pakėlimo funkcija leis bėgimo takelį patogiai ir saugiai sulenkti į vertikalią padėtį. Bėgimo takelis lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba.

 

iFIT® Coach interaktyvi treniruočių platforma

Bėgimo takelis NordicTrack COMMERCIAL 1750 suderinamas su iFIT® Coach (interaktyviu asmeniniu treneriu).

 

 

iFIT® - tai revoliucinis namų fitneso prekinis ženklas, sukurtas žvelgiant į ateitį. iFIT® suteiks neribotas treniruočių galimybes ir taps geriausiu pagalbininku ne tik sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime. Ši platforma apjungia platų treniruočių programų ir įrenginių su iFIT® pasirinkimą, Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais, interaktyvias treniruotes pagal Jūsų miego, mitybos ir aktyvumo įpročius, automatinį statistikos stebėjimą ir daug kitų galimybių.

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

 • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis. Šiandien norite bėgti Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad bėgimas jums tikrai neprailgs.
 • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
 • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

 • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFIT® Coach grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
 • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

 

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFIT® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® Coach visada turi prieigą prie populiariausių ir žinomiausių dainų grojeraščio, todėl turėsite galimybę sportuoti su muzika ir gera nuotaika.

Kiek kainuoja iFIT® narystė?

Individuali narystė:

 • 15 USD/mėn
 • 144 USD/per metus

*Vienkartinę narystę 1 metams galima įsigyti tik iš "Apple Store" ir "Google play" parduotuvių.

Šeimos narystė:

 • 39 USD/mėn (sutaupykite net 15% perkant abonimentą metams ir mokėkite kas mėnesį po 33 USD/mėn)
 • 396 USD/per metus

*Narystės kaina priklauso nuo pageidaujamo atsiskaitymo dažnumo.

 

 

Nordic Track - daugiau nei 25 metus klestintis ir tobulėjantis prekinis ženklas iš už Atlanto, kurio gaminami bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai ir dviračiai treniruokliai, pasižymi aukščiausia kokybe ir išskirtiniu dizainu. Jungtinėse Amerikos Valstijose net 50 % bėgimo takelių yra parduodama būtent NordicTrack, o juos rekomenduoja net populiariausi fizinio parengimo treneriai iš JAV!

Su šiais treniruokliais suderinamos interaktyvios treniruočių platformos iFIT® Coach - dėka, Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų, o treniruotės neprailgs, nes jos bus dinamiškos ir super motyvuojančios, juk treniruositės su geriausiais pasaulio treneriais!

Kodėl verta sportuoti su bėgimo takeliu

 • Mokslininkų įrodyta, kad bent 10 min. sporto pakelia nuotaiką visai dienai.
 • Sportas stiprina imuninę sistemą. Todėl reguliariai sportuojantys mažiau serga.
 • Geresnis fizinis pasirengimas ir savijauta. Treniruotės metu stiprinami raumenys ir gerinama sąnarių būklė.
 • Sportas – ilgaamžiškumo receptas. Sportuojant gerėja širdies darbas, stiprėja kaulai, išgydomas/ nugaros skausmas.
 • Sportuojant žmogaus smegenys gauna papildomai deguonies, todėl gerėja jų veikla. Medicinoje atlikti tyrimai tik patvirtina informaciją, kad žmonės tampa kūrybiškesni, žvalesni, jų dieną neima miegas.

Efektyvus riebalų deginimas

Kardio treniruotės su bėgimo takeliu efektyvus būdas atsikratyti nereikalingų riebalų. Bėgant krūvis pasiskirsto po visas raumenų grupes, o dėl padažnėjusio kvėpavimo ir širdies plakimo, aktyvuojasi medžiagų apykaita ir riebalai deginamu kur kas greičiau. Be to bėgimas suformuoja dailias ir tvirtas kojas.

Bėgimo takelis - laimėtų populiarumo varžybas ir tam yra svarios priežastys. Tai daugiausiai kalorijų padedantis sudeginti treniruoklis. Intensyviai žingsniuojant 100 kalorijų neteksite jau po 1,5 km.

Patogus jis ir norint individualizuoti intensyvumą: greitis reguliuojasi nuo lėto ėjimo iki greito bėgimo, apkrovas didinti galima ir renkantis skirtingo aukščio įkalnes.

NORDICTRACK COMMERCIAL 1750 TECHNINĖ INFORMACIJA

Garantija 24 mėn.
Maksimalus naudotojo svoris 135 kg
Greitis 0-19 km/h
Nuokalnė 0-3 %
Įkalnė 0 - 15 %
Variklio galia 3,5 CHP
Sulankstomas Taip
Bėgimo paviršiaus matmenys 55 x 152 cm, dvigubas
Ekranas 14 colių spalvotas jutiminis ekranas
Treniruoklio svoris 145 kg
Ventiliatorius Yra

Juostos ilgis 152 cm
Galia 3.5 HP
Įkalnė -3% - +15%
Juostos plotis 55 cm
Maksimalus greitis 0-19 km/h
Maksimalus naudotojo svoris 135 kg
Sulankstomas Taip
Ventiliatorius Yra

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Turite ar naudojote šią prekę anksčiau?

Įvertinkite prekės ar paslaugų kokybę!

Atsiliepimų apžvalga BĖGIMO TAKELIS NORDICTRACK COMMERCIAL 1750 + IFIT

Vidutinis įvertinimas:

(5)

Viso atsiliepimų (2)

Įvertinimo balas   

TOP VERTINIMAI

1

5/5

Geras

Puikus! Stilingas, variklis ir bėgtakio juosta dirba labai tolygiai, labai gera amortizacija. Labai gera kokybė. Nesigialiu isigijes.

Sigitas   05/04/2023

2

5/5

Kolkas patenkinti

Kolkas patenkinti, pirmas ipsudis labai geras, o toliau matysim. Svarbiausia susirinkus netraska, nekliba, juosta nestringa begant dideliu greiciu. Tik tepalo pasigedome siuntoje, o instrukcijoje parodyta, kad jis pridetas yra kaip priedas :/

Eligijus   07/07/2023

Rašyti atsiliepimą

    Blogai           Gerai
Captcha

Peržiūrėtos prekės

MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

Galimybė atsiskaityti pristatymo arba terminale atsiėmimo metu. Galimas atsiskaitymas ir grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius iki namų durų. Avansinis ar išankstinis mokėjimas nereikalingas, sumoms iki 1000 EUR. MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

Visiems treniruokliams bei kitoms elektronikos prekėms suteikiamas nemokamas garantinis aptarnavimas Lietuvoje nuo 2 metų ir daugiau. Garantijai pasibaigus, taip pat teikiamos mokamo techninio aptarnavimo paslaugos. TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.

Turimas sporto ir laisvalaikio prekes savo arba tiekėjų esančiuose sandėliuose pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Kai kurių prekių pristatymo terminai gali skirtis. PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.