-9%
 • PADELIO RAKETĖ VARLION LW SUMMUM CARBON BLACK
 • PADELIO RAKETĖ VARLION LW SUMMUM CARBON BLACK
 • PADELIO RAKETĖ VARLION LW SUMMUM CARBON BLACK
 • PADELIO RAKETĖ VARLION LW SUMMUM CARBON BLACK
 • Spauskite ant nuotraukos, kad padidintumėte vaizdą

PADELIO RAKETĖ VARLION LW SUMMUM CARBON BLACK

 • Prekės kodas: VARLW14
 • Gamintojas: Varlion
 • Išparduota
 • 182.99€
 • 199.99€

Pristatymas kurjeriu

Gauk į namus už 3.79€ (0.00kg). Pristatymo terminas: 1-3 d.d.

Pristatymas į paštomatus

Gauk į paštomatą nemokamai (1-3 d.d.)


 • Atsiskaitymas kortele arba grynais pristatymo metu

 • Galimybė mokėti 3 dalimis be pabrangimo

 • Pristatymas visoje Europoje

 • Pinigų grąžinimo garantija

 • Saugus pirkimas

Apvalios formos Varlion profesionalaus lygio padelio raketė, skirta žaidėjams, kurie daugiausia siekia kontroliuoti žaidimą ir mėgsta švelnesnes raketes.

Ji pagaminta iš dvikrypčio anglies pluošto vamzdelio ir didelio kietumo “Hypersoft“ putų šerdies, laminuotos anglies pluošto audiniu ir stiklo pluoštu. Jos šerdis taip pat sutvirtinta anglies pluošto audiniu.
Visos medžiagos impregnuotos išskirtine Varlion VAR-FLEX epoksidine derva, užtikrinančia didžiausią elastingumą ir tvirtumą, ir padengtos titano dioksido sluoksniu.

Summum technologijos raketės - tai naujos koncepcijos padelio raketės, kurių visos savybės maksimaliai optimizuotos. Pagrindinės iš jų yra šios:

- ilgesnė nei įprasta rankena, kad žaidėjui būtų patogiau ir profesionaliau ją laikyti, todėl nereikėtų uždėti viršutinės rankenos, taip pat kad būtų lengviau laikyti abiem rankomis žaidžiantiems žaidėjams.

- 1 cm ilgesnis smūgiavimo paviršius.

- Dėl aerodinaminio gręžimo sumažėja turbulencija, todėl užtikrinamas didesnis pasipriešinimas šerdyje ir didesnis stabilumas smūgiuojant, nes raketės centras mažiau lankstosi. Dėl to padidėja raketės “sweet spot“.

- Didesnis ir didesnis reljefo šiurkštumas, kad būtų pasiektas geresnis efektas, ypač atliekant topspin smūgius. Ši tekstūra pagaminta naudojant ne 3D lipdukus, o pačią raketės epoksidinę dervą, kuri nepatiria jokio nusidėvėjimo.

- Ir “Wings Diffuser“ technologija, kurios pagrindas - aerodinamiškai patobulintas difuzorius, suteikiantis rakelei daugiau manevringumo ir tikslumo.


LW Summum padelio raketėje taip pat yra lipnios injekcijos bamperis, vadinamas Hexagon bumper, kuris gaminamas naudojant mažo kietumo TPU injekcinę formą, kad sugertų smūgius ir trintį. Jis tvirtinamas prie rėmo lipnia medžiaga, todėl nereikia gręžti rėmo ir nereikia jo silpninti, kad būtų galima jį pritvirtinti. Puikiai priklijuotas prie rėmo, jis taip pat veikia kaip antivibratorius.

Galiausiai verta pabrėžti Handlesafety technologiją - naują rankenos saugos sistemą. Įprastai visose raketėse virvė išeina iš centruotos skylės, kuri prie rankenos rėmo tvirtinama smeigtuku, kniedėmis, vinimis ir pan. Tačiau naudojant šią sistemą virvė eina per dvi rankenos sieneles ir išeina iš abiejų antgalio pusių, taip užtikrinant 100 proc. saugumą ir patogumą laikant rankeną.

Mirtinas ginklas, šešiakampis rėmas, sparnų difuzorius ir lipnus bamperis yra Ispanijos patentų ir prekių ženklų biure įregistruoti naudingieji modeliai, todėl jie išimtinai priklauso “Varlion“ ir yra jos naudojami.

Forma: Apvali
Tipas: Control
Balansas: Low
Rankena: 14.50 cm


5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Turite ar naudojote šią prekę anksčiau?

Įvertinkite prekės ar paslaugų kokybę!

Atsiliepimų apžvalga PADELIO RAKETĖ VARLION LW SUMMUM CARBON BLACK

Vidutinis įvertinimas:

(0)

Viso atsiliepimų (0)

Įvertinimo balas   

TOP VERTINIMAI

Rašyti atsiliepimą

    Blogai           Gerai
Captcha

Peržiūrėtos prekės

MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

Galimybė atsiskaityti pristatymo arba terminale atsiėmimo metu. Galimas atsiskaitymas ir grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius iki namų durų. Avansinis ar išankstinis mokėjimas nereikalingas, sumoms iki 1000 EUR. MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

Visiems treniruokliams bei kitoms elektronikos prekėms suteikiamas nemokamas garantinis aptarnavimas Lietuvoje nuo 2 metų ir daugiau. Garantijai pasibaigus, taip pat teikiamos mokamo techninio aptarnavimo paslaugos. TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.

Turimas sporto ir laisvalaikio prekes savo arba tiekėjų esančiuose sandėliuose pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Kai kurių prekių pristatymo terminai gali skirtis. PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.