Kaip pirkti?

Pirmą kartą ketinate apsipirkti internetinėje erdvėje, tačiau nenutuokiate kaip atlikti užsakymą?
 
Tai visai paprasta. Žemiau pateikiame trumpas instrukcijas kartu su video medžiaga apie užsakymo atlikimą.
 
1.
Spauskite „į krepšelį“ prie tos prekės, kurią norėtumėte įsigyti. Jeigu norite įsigyti, pavyzdžiui 2 ar 3 vienetus tos pačios prekės, įrašykite  norimą skaičių laukelyje „KIEKIS“. Galite dėti ir daugiau skirtingų prekių.
2. Kairėje pusėje viršuje, nuvilkite žymeklį link „krepšelis“. Atsivėrus lentelei, spauskite „krepšelis“ (jei norite redaguoti jį) arba „užsakyti“ (jei norite pradėti formuoti užsakymą).
3. Atsivėrus užsakymo detalių pateikimo langui, suveskite tikslią informaciją ir nepamirškite pažymėti varnelės, kad sutinkate su „taisyklės ir sąlygos“, priešingu atveju negalėsite pereiti prie sekančio žingsnio.
4. Kai viską tiksliai atliksite, paspauskite „tęsti“. Peržiūrėkite dar kartą, ar viską tiksliai suvedėte. Jei taip, patvirtinkite užsakymą. Jei ne, gryžkite.


 
Vis negalite atlikti užsakymo internetu?
 
Neproblema. Susisiekite numeriu 865909477 ir padarykite užsakymą telefonu. Mums tereikės Jūsų kontaktinių duomenų pasiuntiniui, o dėl apmokėjimo bei galutinės sumos sutarsime. Mūsų banko duomenis galite rasti skiltyje „kontaktai“. Už prekes galite atsiskaityti ir grynaisiais arba banko kortele pasiuntiniui, taip pat pašto skyriuje (išperkamasis paštas).
 
Užsakymus galite daryti ir el. paštu sales@perfectbody.lt. Tiesiog palikite savo tel. nr, norimų produktų sąrašą, vardą, pavardę bei adresą ir mes su jumis susisieksime dėl apmokėjimo bei pristatymo.