-12%
 • PADELIO RAKETĖ VARLION MAXIMA SUMMUM PRISMA SOFT
 • PADELIO RAKETĖ VARLION MAXIMA SUMMUM PRISMA SOFT
 • PADELIO RAKETĖ VARLION MAXIMA SUMMUM PRISMA SOFT
 • PADELIO RAKETĖ VARLION MAXIMA SUMMUM PRISMA SOFT
 • PADELIO RAKETĖ VARLION MAXIMA SUMMUM PRISMA SOFT
 • Spauskite ant nuotraukos, kad padidintumėte vaizdą

PADELIO RAKETĖ VARLION MAXIMA SUMMUM PRISMA SOFT

 • Prekės kodas: VARS7
 • Gamintojas: Varlion
 • Išparduota
 • 229.00€
 • 259.99€

Pristatymas kurjeriu

Gauk į namus už 3.79€ (0.00kg). Pristatymo terminas: 1-3 d.d.

Pristatymas į paštomatus

Gauk į paštomatą nemokamai (1-3 d.d.)


 • Atsiskaitymas kortele arba grynais pristatymo metu

 • Galimybė mokėti 3 dalimis be pabrangimo

 • Pristatymas visoje Europoje

 • Pinigų grąžinimo garantija

 • Saugus pirkimas

Máxima Summum Prisma Soft 2023.

Maxima - tai modelis, kuris gimė 2020 m. susiliejus LW (1995 m. sukurtai apvalios formos raketei) ir Avant (2009 m. sukurtai ašarėlės formos raketei). Taip gavome suapvalintos ašarėlės formos raketę, skirtą žaidėjams, kurie siekia žaidimo kontrolės neprarasdami galios.

Ji pagaminta su dvikrypčiu anglies vamzdeliais ir vidutinio kietumo “Hypersoft“ putų šerdimi - atitinka mūsų žiemos ir vasaros (W/S) raketes. Šerdis laminuota austu 12K anglies pluošto sluoksniu, antruoju sluoksniu - lygiai austu 3K anglies pluoštu ir trečiuoju sluoksniu - plonu stiklo pluoštu. Jo šerdis ir rėmas sutvirtinti 3K lygiai išaustu anglies pluoštu. Visos šios medžiagos impregnuotos išskirtine Varlion VAR-FLEX epoksidine derva, užtikrinančia didžiausią elastingumą ir stiprumą, ir padengtos titano dioksido sluoksniu.

Dėl aerodinaminio gręžimo sumažėja turbulencija, todėl užtikrinamas didesnis atsparumas šerdyje ir didesnis stabilumas smūgiuojant, nes raketės centras mažiau lankstosi. Dėl to padidėja raketės “sweet spot“.

Ši profesionalaus lygio raketė turi PRISMA rėmą, su kuriuo pavyko 90 % sumažinti rėmo sąlyčio su sienelėmis ir paviršiais tašką, taip pat 10 % sumažinti oro pasipriešinimą. Visa tai reiškia geresnį raketės manevringumą ir didesnį pagreitį smūgių metu.

Kita vertus, pažeidžiamiausią raketės vietą (galvutę) sutvirtinome prie jos formos puikiai prisitaikančiu lipniu bamperiu “Prisma bumper“. Jis dengia ne tik rėmelį, bet ir jo jungtį su raketės plokštuma.

Į “Maxima Human Padel Open“ konstrukciją įtraukta “Summum“ technologija, pagrįsta kelių veiksnių suma:

- ilgesnė nei įprastai rankena, kad žaidėjui būtų patogiau ir profesionaliau laikyti rankeną, taip pat kad būtų lengviau atlikti smūgius abiem rankomis.

- 1 cm ilgesnis smūgiuojamasis paviršius.

- Aerodinaminis gręžimas - tai nauja gręžimo sistema, kurią šioje kolekcijoje turi “Pro“, “Black“, “Advanced“, “ITSV“ ir “ONE“ linijos.

- O širdyje - “Wings Diffuser“ technologija su aerodinamiškai patobulintu difuzoriumi, kuris suteikia daugiau manevringumo ir tikslumo.

Ir galiausiai verta pabrėžti Handlesafety technologiją - naują rankenos saugos sistemą. Paprastai visose raketėse virvė išeina iš centruotos skylės, kuri prie rankenos rėmo pritvirtinama smeigtuku, kniedėmis, vinimis ir pan. Tačiau naudojant šią sistemą virvė eina per dvi rankenos sieneles ir išeina iš abiejų antgalio pusių, taip užtikrinant 100 proc. saugumą ir patogumą laikant rankeną.

 

Forma: Ašara
Tipas: Power / control
Balansas: Mid-low
Rankena: 14.50 cm


5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Turite ar naudojote šią prekę anksčiau?

Įvertinkite prekės ar paslaugų kokybę!

Atsiliepimų apžvalga PADELIO RAKETĖ VARLION MAXIMA SUMMUM PRISMA SOFT

Vidutinis įvertinimas:

(0)

Viso atsiliepimų (0)

Įvertinimo balas   

TOP VERTINIMAI

Rašyti atsiliepimą

    Blogai           Gerai
Captcha

Peržiūrėtos prekės

MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

Galimybė atsiskaityti pristatymo arba terminale atsiėmimo metu. Galimas atsiskaitymas ir grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius iki namų durų. Avansinis ar išankstinis mokėjimas nereikalingas, sumoms iki 1000 EUR. MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

Visiems treniruokliams bei kitoms elektronikos prekėms suteikiamas nemokamas garantinis aptarnavimas Lietuvoje nuo 2 metų ir daugiau. Garantijai pasibaigus, taip pat teikiamos mokamo techninio aptarnavimo paslaugos. TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.

Turimas sporto ir laisvalaikio prekes savo arba tiekėjų esančiuose sandėliuose pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Kai kurių prekių pristatymo terminai gali skirtis. PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.