-6%
 • PADELIO RAKETĖ VARLION MAXIMA PRISMA AIRFLOW W
 • PADELIO RAKETĖ VARLION MAXIMA PRISMA AIRFLOW W
 • PADELIO RAKETĖ VARLION MAXIMA PRISMA AIRFLOW W
 • PADELIO RAKETĖ VARLION MAXIMA PRISMA AIRFLOW W
 • PADELIO RAKETĖ VARLION MAXIMA PRISMA AIRFLOW W
 • Spauskite ant nuotraukos, kad padidintumėte vaizdą

PADELIO RAKETĖ VARLION MAXIMA PRISMA AIRFLOW W

 • Prekės kodas: var5W
 • Gamintojas: Varlion
 • Išparduota
 • 339.99€
 • 359.99€

Pristatymas kurjeriu

Gauk į namus už 3.79€ (0.00kg). Pristatymo terminas: 1-3 d.d.

Pristatymas į paštomatus

Gauk į paštomatą nemokamai (1-3 d.d.)


 • Atsiskaitymas kortele arba grynais pristatymo metu

 • Galimybė mokėti 3 dalimis be pabrangimo

 • Pristatymas visoje Europoje

 • Pinigų grąžinimo garantija

 • Saugus pirkimas

“Maxima“ - tai modelis, kuris gimė 2020 m., sujungus 1995 m. sukurtą LW (apvalios formos) ir 2009 m. sukurtą Avant (ašarėlės formos). Taip gavome suapvalintos ašarėlės formos raketę, sukurtą žaidėjams, kurie siekia žaidimo kontrolės neprarasdami galios.

“Airflow“ technologija buvo sukurta 2022 m. “Radio Collection“ raketėse, dabar ji buvo atnaujinta naudojant naują AIRFLOW 2023 raketės šerdies konstrukciją, įskaitant pailgų ir apskritų skylučių sistemą, naudojamą “Radio“ raketėje. Ši nauja konstrukcija, remiantis visais bandymais, atliktais su mėgėjais ir PRO žaidėjais, paverčia raketę puikiu įrankiu vidutinio ir aukšto lygio mėgėjams, nes tai yra raketė, kuri tikrai padeda išgauti daugiau galios atliekant visus smūgius.

Ši profesionalaus lygio raketė turi PRISMA rėmą, kurio dėka pavyko 90 % sumažinti rėmo sąlyčio su sienelėmis ir paviršiais tašką, taip pat 10 % sumažinti oro pasipriešinimą. Visa tai reiškia geresnį raketės manevringumą ir didesnį pagreičio pajėgumą smūgių metu.

Kita vertus, pažeidžiamiausią raketės vietą (galvutę) sutvirtinome prie jos formos puikiai prisitaikančiu lipniu bamperiu “Prisma bumper“. Jis dengia ne tik rėmelį, bet ir jo jungtį su raketės plokštuma.

Dar viena 2023 m. kolekcijos naujovė bus šiurkšti plokštumos tekstūra, vadinama “Slice“, kuri buvo suprojektuota ir sukurta su lenktomis linijomis, kad kamuoliuko paviršius labiau prie jų prikibtų. Šiose raketėse šiurkštumas yra ryškesnis nei visose Summum 2022 serijos raketėse.

Be to, siekiant pašalinti temperatūros įtaką raketės medžiagoms, šis modelis pagamintas iš dviejų rūšių gumos: minkštesnės, vadinamos “W“, kurią rekomenduojama naudoti esant žemai temperatūrai arba iki 25 °C, ir kietesnės, vadinamos “S“, kurią rekomenduojama naudoti esant aukštesnei nei 25 °C temperatūrai.
Dėl šios priežasties rekomenduojame krepšyje nešiotis abi raketes, kad žaidėjas galėtų naudoti vieną ar kitą modelį, priklausomai nuo aplinkos temperatūros.

Kaip rodo pavadinimas, “Maxima Summum Prisma“ raketės konstrukcijoje panaudota “Summum“ technologija, pagrįsta kelių veiksnių suma:

- ilgesnė nei įprastai rankena, kad žaidėjui būtų patogiau ir profesionaliau laikyti krepšį, taip pat kad būtų lengviau atlikti smūgius abiem rankomis.

- 1 cm ilgesnis smūgiuojamasis paviršius.

- Ir “Wings Diffuser“ technologija širdyje - aerodinamiškai patobulintas difuzorius, kuris suteikia daugiau manevringumo ir tikslumo.

Ir galiausiai verta pabrėžti Handlesafety technologiją - naują rankenos saugos sistemą. Paprastai visose raketėse virvė išeina iš centruotos skylės, kuri prie rankenos rėmo pritvirtinama smeigtuku, kniedėmis, vinimis ir pan. Tačiau naudojant šią sistemą virvė eina per dvi rankenos sieneles ir išeina iš abiejų antgalio pusių, taip užtikrinant 100 proc. saugumą ir patogumą laikant rankeną.

Forma: Ašaros

Tipas: Power / Control

Balansas: Mid-low

Rankena: 14.50 cm


5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Turite ar naudojote šią prekę anksčiau?

Įvertinkite prekės ar paslaugų kokybę!

Atsiliepimų apžvalga PADELIO RAKETĖ VARLION MAXIMA PRISMA AIRFLOW W

Vidutinis įvertinimas:

(0)

Viso atsiliepimų (0)

Įvertinimo balas   

TOP VERTINIMAI

Rašyti atsiliepimą

    Blogai           Gerai
Captcha

Peržiūrėtos prekės

MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

Galimybė atsiskaityti pristatymo arba terminale atsiėmimo metu. Galimas atsiskaitymas ir grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius iki namų durų. Avansinis ar išankstinis mokėjimas nereikalingas, sumoms iki 1000 EUR. MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

Visiems treniruokliams bei kitoms elektronikos prekėms suteikiamas nemokamas garantinis aptarnavimas Lietuvoje nuo 2 metų ir daugiau. Garantijai pasibaigus, taip pat teikiamos mokamo techninio aptarnavimo paslaugos. TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.

Turimas sporto ir laisvalaikio prekes savo arba tiekėjų esančiuose sandėliuose pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Kai kurių prekių pristatymo terminai gali skirtis. PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.