-44%
 • PADELIO RAKETĖ VARLION BOURNE SUMMUM PRISMA RADIO W
 • PADELIO RAKETĖ VARLION BOURNE SUMMUM PRISMA RADIO W
 • PADELIO RAKETĖ VARLION BOURNE SUMMUM PRISMA RADIO W
 • PADELIO RAKETĖ VARLION BOURNE SUMMUM PRISMA RADIO W
 • PADELIO RAKETĖ VARLION BOURNE SUMMUM PRISMA RADIO W
 • Spauskite ant nuotraukos, kad padidintumėte vaizdą

PADELIO RAKETĖ VARLION BOURNE SUMMUM PRISMA RADIO W

 • Prekės kodas: VAR1
 • Gamintojas: Varlion
 • Sandėlyje
 • 225.00€
 • 399.00€

Pristatymas kurjeriu

Gauk į namus už 3.79€ (0.00kg). Pristatymo terminas: 1-3 d.d.

Pristatymas į paštomatus

Gauk į paštomatą nemokamai (1-3 d.d.)


 • Atsiskaitymas kortele arba grynais pristatymo metu

 • Galimybė mokėti 3 dalimis be pabrangimo

 • Pristatymas visoje Europoje

 • Pinigų grąžinimo garantija

 • Saugus pirkimas

“Bourne“ - tai 2018 m. gimęs modelis, sujungus 1995 m. sukurtą “Cañon“ (deimanto formos modelį) ir 2009 m. sukurtą “Avant“ (ašaros formos modelį). Taip gavome ašarėlės formos raketę, sukurtą žaidėjams, kurie siekia žaidimo kontrolės neprarasdami galios.

Viena svarbiausių šio modelio naujovių - “Radio“ technologija, kuri reiškia revoliuciją padelio rakečių gamyboje, atsparume ir našume. Naudojant ją pavyko pagaminti pirmąją raketę, kuri išeina iš savo formos jau išgręžta.

Tai įmanoma dėl 2 veiksnių: pirma, sukurta nauja forma, kurioje yra išorinis skylučių reljefas; antra, medžiagos iš anksto išgręžiamos ir apipjaustomos prieš jas įdedant. Dėl šios priežasties raketė išeina su jau padarytomis skylėmis ir lygiu bei suapvalintu spinduliu.
Techninis rezultatas - gerokai padidintas šerdies atsparumas ir 50 % sumažintas medžiagų naudojimas.

Kita šio modelio naujovė - “Airfow“ technologija, kuria siekiama užtikrinti sklandų oro judėjimą per raketę, nes tarp rėmo ir šerdies yra kelios pailgos skylės. Kaip ir likusiose skylutėse, šiose taip pat panaudota radijo technologija.

Ši profesionalaus lygio raketė turi “Prisma“ rėmą, su kuriuo pavyko 90 % sumažinti rėmo sąlyčio su sienomis ir paviršiais tašką, taip pat 10 % sumažinti oro pasipriešinimą. Visa tai reiškia geresnį raketės manevringumą ir didesnį pagreitį smūgių metu.

Kita vertus, pažeidžiamiausią raketės vietą (galvutę) sutvirtinome prie jos formos puikiai prisitaikančiu lipniu bamperiu “Prisma bumper“. Jis dengia ne tik rėmelį, bet ir jo jungtį su raketės plokštuma.

Be to, siekiant pašalinti temperatūros įtaką raketės medžiagoms, šis modelis pagamintas iš dviejų rūšių gumos: minkštesnės, vadinamos “W“, kurią rekomenduojama naudoti esant žemai temperatūrai arba iki 25 °C, ir kietesnės, vadinamos “S“, kurią rekomenduojama naudoti esant aukštesnei nei 25 °C temperatūrai.
Dėl šios priežasties rekomenduojame krepšyje nešiotis abi raketes, kad žaidėjas galėtų naudoti vieną ar kitą modelį, priklausomai nuo aplinkos temperatūros.

Kalbant apie efektų taikymą smūgiams, pateikiama šiurkšti plokštumos tekstūra, vadinama “Slice“, kuri buvo suprojektuota ir sukurta su daugybe lenktų linijų, dėl kurių kamuoliukas labiau prilimpa.

Kaip rodo pavadinimas, “Maxima Summum Prisma“ konstrukcijoje naudojama “Summum“ technologija, pagrįsta kelių veiksnių suma:

- ilgesnė nei įprastai rankena, kad žaidėjui būtų patogiau ir profesionaliau laikyti kamuolį, taip pat kad būtų lengviau atlikti smūgius abiem rankomis.

- 1 cm ilgesnis smūgiuojamasis paviršius.

- Ir “Wings Diffuser“ technologija širdyje - aerodinamiškai patobulintas difuzorius, kuris suteikia daugiau manevringumo ir tikslumo.

Ir galiausiai verta pabrėžti Handlesafety technologiją - naują rankenos saugos sistemą. Paprastai visose raketėse virvė išeina iš centruotos skylės, kuri prie rankenos rėmo pritvirtinama smeigtuku, kniedėmis, vinimis ir pan. Tačiau šioje sistemoje virvė eina per dvi rankenos sieneles ir išeina iš abiejų antgalio pusių, taip užtikrinant 100 proc. saugumą ir patogumą laikant rankeną.

Forma: Deimanto

Tipas: Power

Balansas: Medium-high

Rankena: 14.50 cm


5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Turite ar naudojote šią prekę anksčiau?

Įvertinkite prekės ar paslaugų kokybę!

Atsiliepimų apžvalga PADELIO RAKETĖ VARLION BOURNE SUMMUM PRISMA RADIO W

Vidutinis įvertinimas:

(0)

Viso atsiliepimų (0)

Įvertinimo balas   

TOP VERTINIMAI

Rašyti atsiliepimą

    Blogai           Gerai
Captcha

Peržiūrėtos prekės

MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

Galimybė atsiskaityti pristatymo arba terminale atsiėmimo metu. Galimas atsiskaitymas ir grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius iki namų durų. Avansinis ar išankstinis mokėjimas nereikalingas, sumoms iki 1000 EUR. MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

Visiems treniruokliams bei kitoms elektronikos prekėms suteikiamas nemokamas garantinis aptarnavimas Lietuvoje nuo 2 metų ir daugiau. Garantijai pasibaigus, taip pat teikiamos mokamo techninio aptarnavimo paslaugos. TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.

Turimas sporto ir laisvalaikio prekes savo arba tiekėjų esančiuose sandėliuose pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Kai kurių prekių pristatymo terminai gali skirtis. PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.