• Diskgolfo diskas DISCMANIA C-LINE FD
 • Diskgolfo diskas DISCMANIA C-LINE FD
 • Spauskite ant nuotraukos, kad padidintumėte vaizdą

Diskgolfo diskas DISCMANIA C-LINE FD

 • Prekės kodas: 851DM953881P
 • Gamintojas: Discmania
 • Sandėlyje
 • 18.99€

Pristatymas kurjeriu

Gauk į namus už 3.69€ (0.17kg). Pristatymo terminas: 1-3 d.d.

Pristatymas į paštomatus

Gauk į paštomatą nuo 2.59€ (1-3 d.d.)


 • Atsiskaitymas kortele arba grynais pristatymo metu

 • Galimybė mokėti 3 dalimis be pabrangimo

 • Pristatymas visoje Europoje

 • Pinigų grąžinimo garantija

 • Saugus pirkimas

FD Jackal – limituoto leidimo diskai, kurių spaudas su šakalu buvo plačiai naudojamas D-line ir S-line FD diskuose. Šis spaudas buvo nustotas naudoti 2014 m., po 2 metų grįžo ant C-line diskų ir nuo to laiko ši serija tapo mėgstamiausia diskų kolekcininkų ir žaidėjų.

 

FD Fairway Driver vienas iš ikoniškiausių Discmania diskų. Tai puikus pasirinkimas tiek patyrusiems žaidėjams, tiek ir naujokams, kurie dar tik nori susipažinti su diskgolfu. Šiuo metu diskgolfas yra viena iš labiausiai populiarėjančių sporto šakų ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Diskgolfo žaidimas nereikalauja didelių investicijų ir tinka kone bet kokio amžiaus žmonėms. Ši sporto šaka itin mėgstama tarp žmonių, kurie vertina aktyvų laisvalaikio praleidimą bei propaguoja sveiką gyvenimo būdą.

FD Fairway Driver diskgolfo diskas pasižymi gana tiesia skriejimo trajektorija, lengvai sklendžia ore bei yra nesunkiai valdomas. Tai viena iš priežasčių, dėl kurių nauji diskgolfo žaidėjai greitai pamėgs ​​FD Fairway Driver diską, o žaidėjams, kurie jau turi patirties, FD Fairway Driver suteiks norimo tikslumo.

 

C-LINE

C-linijos diskai pagaminti iš kokybiško itališko plastiko mišinio. Šis plastikas pasižymi standumu, patvarumu ir yra be galo malonus laikant rankoje. Šio plastiko diskai dėvisi itin lėtai ir ilgai išlaiko pirmines skrydžio savybes. Tai bene stabiliausias ir kokybiškiausias plastiko mišinys.

Discmania Originals tai klasikinė diskų linija. Pirmą kartą ji buvo pristatyta 2006 m., o dabar nuolat tobulinama modernioje gamykloje Švedijoje. Discmania Originals linija turi plačią skalę diskų, iš kurių diską išsirinks ne tik profesionalai, bet ir pradedantieji žaidėjai. Pagal plastiką ši linija skirstoma dar į keletą linijų.

 

Spaudo ant disko ar disko spalva gali skirtis nuo nurodytos nuotraukoje.

 

 


 

 

Discmania – pirmaujantis prekinis ženklas diskgolfo pasaulyje, kuris priklauso Suomijoje įkurtai įmonei Spin18.
Pastaraisiais metais sparčiai augant diskgolfo populiarumui, Discmania išlieka vienu iš labiausiai vertinamų diskų tiek tarp profesionalų, tiek tarp mėgėjų. Discmania prekinio ženklo ambasadorius – fenomenalusis Eagle McMahon, profesionalu tapęs jau sulaukęs 13 metų!

 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Tipas Fairway Driver
Svoris 173-176 g
Greitis 7
Sklendimas 6
Posūkis 0
Krytis 1


5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Turite ar naudojote šią prekę anksčiau?

Įvertinkite prekės ar paslaugų kokybę!

Atsiliepimų apžvalga Diskgolfo diskas DISCMANIA C-LINE FD

Vidutinis įvertinimas:

(0)

Viso atsiliepimų (0)

Įvertinimo balas   

TOP VERTINIMAI

Rašyti atsiliepimą

    Blogai           Gerai
Captcha

Peržiūrėtos prekės

MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

Galimybė atsiskaityti pristatymo arba terminale atsiėmimo metu. Galimas atsiskaitymas ir grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius iki namų durų. Avansinis ar išankstinis mokėjimas nereikalingas, sumoms iki 1000 EUR. MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

Visiems treniruokliams bei kitoms elektronikos prekėms suteikiamas nemokamas garantinis aptarnavimas Lietuvoje nuo 2 metų ir daugiau. Garantijai pasibaigus, taip pat teikiamos mokamo techninio aptarnavimo paslaugos. TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.

Turimas sporto ir laisvalaikio prekes savo arba tiekėjų esančiuose sandėliuose pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Kai kurių prekių pristatymo terminai gali skirtis. PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.